Değerli müşterilerimiz, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Başpınar 5.Osb 'de fabrikamıza taşındık.
Yeni adresimiz : Başpınar 5. Osb 83513 cadde No:22  27600   Şehitkamil - Gaziantep / TURKEY 
Bilgilerinize sunar, hayırlı işler dileriz.
Bmk Spinneret
Özel üretim

Özel üretim

Bmk Spinneret Tasarım ve Geliştirme Departmanı, fikirden yola çıkabilme ve nihai ürüne ulaşabilme becerisine haiz bir ekiptir.

Kalıp yapımı

Kalıp yapımı

Kuruluşu 2003 yılında gerçekleşen Bmk Spinneret, günümüzde otomotivden medikale, tekstilden gıdaya kadar çok çeşitli sektörlerin hizmetine sunduğu, 6000’den fazla kalıp yapmanın verdiği deneyimle, plastik ve metal enjeksiyon kalıpları sektöründe ustalık mertebesindedir.

Tasarım ve geliştirme

Tasarım ve geliştirme

Bmk Spinneret'te tasarım; nihai ürünün kullanılacağı yere göre işlevselliği, dayanımı, kullanım ömrü ve maliyeti göz önüne alınarak başlar ve nihayetinde işletmemizden çıkan her ürün; yaratıcı, geliştirici ve maliyet- etkin Bmk Spinneret imzasını taşır.

Metal enjeksiyon

Metal enjeksiyon

Bmk Spinneret çok çeşitli sanayi kollarında kullanılmak üzere yaratıcı metal enjeksiyon çözümleri sunar.
Tüm metal enjeksiyon kalıpları, ölçü ve kompleksliğe bakılmaksızın efektif olarak tasarlanır ve deneyimli ekibimizce üretimi yapılır.

3 boyutlu lazer tarama

3 boyutlu lazer tarama

Tersine mühendislik ilkelerinin uygulanabilmesi için vazgeçilmez teknolojilerden biri olan 3D lazer tarama,Bmk Spinneret'in müşterilerine sunduğu bir diğer hizmetidir.

Kalite kontrol

Kalite kontrol

Bmk Spinneret Kalite Kontrol Departmanı, ISO 9001:2008 standartlarına göre çalışmalarını düzenlemekte ve çeşitli sanayi kollarının ihtiyaç duyduğu standartlara uygun üretim ve kontrol yapmaktadır.

Plastik enjeksiyon

Plastik enjeksiyon

Plastik enjeksiyon kalıplamasında 14 yıllık deneyimiyle Bmk Spinneret, çok çeşitli sanayi kollarından onlarca işletmenin çözüm ortağı olarak çalışmakta, çeşitli firmalara OEM anlaşmalarıyla üretim yapmakta, pek çok işletmeye montajlı parçalar üretmektedir.

Prototip yapımı

Prototip yapımı

Bmk Spinneret hızlı plastik prototip yapımı konusunda 3D printer kullanarak, müşterilerinin yatırım yapmadan önce üretmeyi planladıkları ürünleri, gerçeğe en yakın şekilde görmelerini sağlar.


Copyright © 2020 Bmk Spinneret All Rights Reserved.